lemar lipiec 2021

Wiadomości z Garwolina

Kolejni poszukiwani w rękach policjantów

Dodano:
garwolin - Kolejni poszukiwani w rękach policjantów

Policjanci po raz kolejny zatrzymali poszukiwanych, którzy mimo sądowego nakazu i wyznaczonego terminu zgłoszenia się w zakładzie karnym – nie zrobili tego. Dodatkowo w ręce policji trafił mężczyzna, który był poszukiwany w celu ustalenia miejsca pobytu przez warszawską prokuraturę.

W sobotę przed północą, na terenie rekreacyjnym Zarzecze, policjanci patrolujący miasto zatrzymali 33-letniego mieszkańca powiatu. Mężczyzna był poszukiwany przez sąd do odbycia 103 dni zastępczej kary pozbawienia wolności. Ponadto, w trakcie czynności policjanci znaleźli u zatrzymanego amfetaminę. Zanim 33-latek został doprowadzony do zakładu karnego, usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Kolejny poszukiwany został zatrzymany w niedzielę. Po godzinie 2 policjanci z Pilawy na ulicy Wojska Polskiego interweniowali wobec nietrzeźwego rowerzysty. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że 35-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego jest poszukiwany. Zgodnie z dyspozycją sądu najbliższe miesiące spędzi w zakładzie karnym.

Dzisiaj nad ranem dzielnicowi z Garwolina wykryli 30-letniego mieszkańca naszego powiatu, którego poszukiwała prokuratura z warszawskiego Ursynowa. Mężczyzna, po wykonaniu przez policjantów dyspozycji organu poszukującego, został zwolniony.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.