KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

1 sierpnia zawyją syreny alarmowe

Dodano:
garwolin - 1 sierpnia zawyją syreny alarmowe

Zgodnie z prośbą starosty garwolińskiego w dniu 1 sierpnia 2021r. od godziny 17.00 do godziny 17.01 przeprowadzona zostanie głośna próba systemu alarmowego miasta Garwolin.

Głośna próba syren będzie jednocześnie przypomnieniem 77. rocznicy wybuchu powstania warszawskiego.

W trakcie głośnej próby będzie wyemitowany akustyczny sygnał alarmowy w formie ciągłego, trwającego jedną minutę dźwięku syren. Po jego usłyszeniu nie należy podejmować żadnych działań.

Komunikat burmistrz Garwolina Marzena Świeczak

REKLAMA:

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

próba systemu alarmowego? (, #IP d81a0a6268) Odpowiedz

Myślałem że syreny to na cześć powstańców warszawskich a tu pisie władze tłumaczą się że to próba systemu. To bardzo nie patriotycznie bo wychodzi na to że rocznica wybuchu powstania to tylko pretekst do sprawdzenia syreny a nie główny powód jej włączenia. Mikrofony i nagłośnienie też pewnie będą przy okazji testowane. Kibice może przetestują race czy nie zawilgotniały.