KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Zmarł Łukasz Czamara. Żona i dzieci potrzebują wsparcia

Dodano:
garwolin - Zmarł Łukasz Czamara. Żona i dzieci potrzebują wsparcia

8 lipca Łukasz Czamara z Podebłocia, podczas wykonywania pracy zawodowej został porażony prądem i zmarł. Żona i dwója jego dzieci potrzebują pomocy finansowej. Niebawem ma się urodzić trzecie dziecko Łukasza.


„Jako kolega Śp. Łukasza. Zwracam się do Wszystkich z ogromną prośbą o pomoc finansową dla Jego rodziny- żony Joanny i ich dzieci, czteroletniej Zuzanny i dwuletniego Piotrka, a za kilka miesięcy na świecie pojawi się ich trzecie dziecko” - napisał na portalu Zrzutka.pl Kamil Bienias, naczelnik OSP Wola Życka, organizator przedsięwzięcia.

REKLAMA:


8 lipca br. wydarzyła się tragedia, która zmieniła ich życie najbliżej rodziny Łukasza Czamary o 180 stopni. Podczas wykonywania pracy zawodowej, Łukasza poraził prąd który odebrał mu życie, a rodzinie - kochanego męża i ojca. Łukasz był głównym żywicielem rodziny. Asia poświęciła się opiece nad dziećmi. Tworzyli szczęśliwą rodzinę, która miała wiele planów i marzeń przed sobą. Poza tym śp . Łukasz był czynnym strażakiem OSP w Woli Życkiej. Jego pasją była motoryzacja. Niestety w jednej chwili wszystko przestało mieć znaczenie, bo dla Łukasza czas się zatrzymał.

„W imieniu swoim, całego OSP Wola Życka oraz wszystkich, którzy chcą pomóc żonie i dzieciom Łukasza, prosimy o wsparcie finansowe na lepszy start. Każda złotówka jest ważna, pomimo że żadne pieniądze nie zastąpią obecności Łukasza ale na pewno pomogą Asi i ich dzieciom w dalszym funkcjonowaniu. Jestem pewien, że każdy z nas - Łukasz zapewne też w obliczu tragedii - chciałby aby jego rodzina mogła liczyć na każdą pomoc. Za okazane wsparcie i każdą kwotę, w imieniu najbliższych Łukasza , serdecznie dziękuję. Dobro powraca” – dodał we wpisie Kamil Bienias.


LINK DO ZRZUTKI.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Proszę o (, #IP baceae75a9) Odpowiedz

zamieszczenie linku do zrzutki.