KurierGarwoliński.pl

Ciekawe tematy z Garwolina

Msza święta trydencka 1 sierpnia i 5 września

Dodano:
garwolin - Msza święta trydencka 1 sierpnia i 5 września

W niedzielę 1 sierpnia wierni spotykają się na comiesięcznej mszy świętej trydenckiej w garwolińskiej kolegiacie. Kolejne nabożeństwo 5 września.

W niedzielę, 1 sierpnia, o godzinie 14.30 wierni spotkają się na comiesięcznej mszy świętej trydenckiej w garwolińskiej kolegiacie.
O godzinie 14.00 odbędzie się CHRZEST ŚWIĘTY.
(wyjątkowo nie będzie różańca św.)

REKLAMA:


Intencją mszy będzie łaska poznania, pokornego wypełnienia woli Bożej i trwanie w jedności Kościoła dla wszystkich kapłanów sprawujących msze św. w klasycznej formie rytu rzymskiego oraz wiernych przywiązanych do tej liturgii.

''Zapraszamy wszystkich wiernych, którzy stale uczestniczą w mszach św. trydenckich, jak również tych, którzy wcześniej nie mieli z nią żadnej styczności. W kościele jak zawsze będą dostępne wydrukowane teksty z częściami stałymi i odpowiedziami wiernych w językach łacińskim i polskim. Z Panem Bogiem'' - zachęcają organizatorzy.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Msza (, #IP 7f9a132752) Odpowiedz

A po polsku nie można?