KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Trwają prace przy inwestycji za prawie 124 tys. zł

Dodano:
garwolin - Trwają prace przy inwestycji za prawie 124 tys. zł

Rozpoczęła się przebudowa drogi gminnej w miejscowości Oronne. Inwestycje realizuje Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Lubartów za kwotę 123.763,68 zł. Zadanie finansowane jest w całości ze środków budżetu Gminy Maciejowice.

Rok 2021 w gminie Maciejowice mija pod znakiem inwestycji drogowych.

Trwa właśnie przebudowa drogi gminnej w miejscowości Oronne. Inwestycje realizuje Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Lubartów za kwotę 123.763,68 zł. Zadanie finansowane jest w całości ze środków budżetu Gminy Maciejowice.

Łącznie na inwestycje drogowe w 2021 roku przeznaczona jest rekordowa kwota 2.937.854,47 zł, z czego 1.817.854,47 zł to pozyskane środki zewnętrzne na inwestycje drogowe.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

czy tylko odczytywanie pism pani Koc? (, #IP 69d63ba502) Odpowiedz

Czy Radny Powiatowy może przedstawić swoje sukcesy dla gminy? Czekamy zarówno z Maciejowic jak i z Sobolewa?

Syndyk - METROL (, #IP 295408d81a) Odpowiedz

Wspólnymi siłami koledzy promowali i intensywnie działali w kierunku uruchomienia fabryki chrzanu łącznie z umowami z rolnikami na uprawę tego specyfiku. Wyszło bardzo słodko - jeden jest przy zasobach cukrowych spółki skarbu państwa a drugi oddelegowany z pracy w Garwo do gminy Maciejowice w celu odbycia pracy p... 1 raz bez pr)tekcji.

odgórne dzelenie srodków na inwestycje - czy to prawda ? (, #IP b81551c0fb) Odpowiedz

Zwróćmy uwagę ,że w tej kadencji nie pozyskujemy środków tylko przydzielane według innych zasad.

kroplówki finansowo-socjalistyczne (, #IP 0ad8e29f42) Odpowiedz

Za wszelka cene chcą dociągnąć do wyborów, motywatorem jest wirtualny pieniądz - cykną groszem tu i tam...SEZONOWY SYSTEM ROZDAWNICZY TRWA

j/n (, #IP 61a70d0139) Odpowiedz

Opasłe Koty z Oronnego będą tarzały się na asfalcie a w Oblinie jezioro gnije. Fabryka chrzanu i musztardy w centrum Maciejowic nie wypaliła to tym razem z #NowyLad może olej weżnie górę i złoża wnioski na uregulowanie i przywrócenie do życia zacnego i zapomnianego jeziora które jest naturalną perełką w powiecie garwolińskim. Damskie Koło Wędkarzy