KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

1,4 mln zł na Kochowską w gminie Maciejowice

Dodano:
garwolin - 1,4 mln zł na Kochowską w gminie Maciejowice

7 umów na łączną kwotę 8 872 782,09 zł odebrali przedstawiciele samorządów (w tym wójt gminy Maciejowice Tomasz Kwiatkowski), na realizację zadań w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Uroczystość, z udziałem Wojewody Mazowieckiego Konstantego Radziwiłła odbyła się 27 lipca 2021 r. w siedzibie Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie.

Dofinansowanie otrzymała m.in. gmina Maciejowice na przebudowę ulicy Kochowskiej w miejscowości Maciejowice  i Kochów (w wysokości 1 409 116,40 zł).

Łączna długość odcinków dróg objętych dofinansowaniem wynosi ponad 11 km.
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg (daw. Fundusz Dróg Samorządowych), to wsparcie realizacji zadań na drogach zarządzanych przez jednostki samorządu terytorialnego. Jego celem
jest przyspieszenie powstawania nowoczesnej i bezpiecznej infrastruktury drogowej
na szczeblu lokalnym. Wszystko po to, żeby po drogach jeździło się wygodniej i bezpieczniej.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.