KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Zabił na drodze motocyklistę. Uciekł i grillował w naszym powiecie

Dodano:
garwolin - Zabił na drodze motocyklistę. Uciekł i grillował w naszym powiecie

Nadkom. Joanna Węgrzyniak z Komendy Stołecznej Policji przekazała, że kryminalni zatrzymali 47-latka podejrzanego o spowodowanie śmiertelnego wypadku w Warszawie. Zbiegł z miejsca zdarzenia i ukrył się w naszym powiecie.

- Kilka dni wytężonej pracy policjantów pionu kryminalnego zakończyło się zatrzymaniem podejrzanego o spowodowanie wypadku drogowego, w którym śmierć poniósł motocyklista - poinformowała funkcjonariuszka.

Kierowca renault zbiegł z miejsca zdarzenia i ukrywał się przed policją. Okazało się, że miał orzeczone przez sądy dwa aktywne zakazy kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi.

REKLAMA:


W efekcie prac policji w poniedziałkowy wieczór, 26 lipca, na jednej z działek w powiecie garwolińskim kryminalni zatrzymali 47-latka. - Właśnie spożywał alkohol i rozpalał sobie grilla. W chwili interwencji miał ponad 0,6 promila alkoholu w organizmie. Przyznał się do spowodowania wypadku, stwierdził też, że uciekł, a potem się ukrywał, ponieważ wiedział ze ma zakaz prowadzenia pojazdów - dodała nadkom. Joanna Węgrzyniak.

Na podstawie zgromadzonych materiałów zatrzymany usłyszał zarzut spowodowania wypadku śmiertelnego, ucieczki z miejsca zdarzenia i niestosowania się do wyroków sądowych.

W sądzie zadecydowano o jego tymczasowym aresztowaniu.

Fot. Komenda Stołeczna Policji


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Realista. (, #IP 6d2715173b) Odpowiedz

Mamy w ciągu ostatnich kilku dni kolejny przykład jak skuteczny jest wyrok sądu o zakazie prowadzenia pojazdów mechanicznych.