KurierGarwoliński.pl

Garwolin Sport

Gala TFL 23 oficjalnie, już 30 października w Garwolinie!

Dodano:
garwolin - Gala TFL 23 oficjalnie, już 30 października w Garwolinie!

Marzena Świeczak burmistrz miasta Garwolin oraz organizator Thunderstrike Fight League Jacek Sarna informują, że kolejnym przystankiem organizacji TFL będzie Garwolin. Impreza odbędzie się w sobotę 30 października a transmisja wydarzenia przeprowadzona zostanie na żywo w telewizji TVP Sport!

Ambasadorem gali jest mistrz organizacji TFL kategorii koguciej, reprezentant Garwolina Jakub Piesiewicz. Trener klubu Marga Submission Fighting Gym Garwolin podczas Garwolińskiej Gali Sportów Walki TFL 23, będzie czuwał nad przygotowaniem swoich zawodników.
- Jestem bardzo szczęśliwy że pani burmistrz Marzena Świeczak promuje sport i stawia na sporty walki. Od bardzo dawna nie było tego typu imprezy w naszym mieście. Uważam że będzie to wielkie sportowe święto i doskonała promocja naszego miasta w Polsce. Z pewnością zainteresowanie będzie tak duże, że nie wszyscy pomieszczą się w hali... Na szczęście będziemy mogli obejrzeć galę z Garwolina na żywo w ogólnopolskiej telewizji TVP SPORT!  - mówi champion TFL Jakub Piesiewicz.

REKLAMA:


- Od kilku miesięcy trwały nasze rozmowy w sprawie Garwolińskiej Gali Sportów Walki TFL 23. Nasza organizacja została zaproszona do współpracy przez panią burmistrz z czego jesteśmy bardzo dumni. Nasz produkt zostaje doceniany w różnych miastach. Jestem przekonany, że gala w Garwolinie będzie doskonałym show a widzom TVP SPORT zaserwujemy wysoki poziom sportowy. Oczywiście nie zabraknie przedstawicieli Garwolina oraz regionu. Do zobaczenia w Garwolinie - mówi organizator Jacek Sarna.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.