KurierGarwoliński.pl

Garwolin Sport

Podpisali umowę na zadaszenie boiska w Miętnem

Dodano:
garwolin - Podpisali umowę na zadaszenie boiska w Miętnem

3 sierpnia 2021r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Garwolinie została podpisana umowa na budowę zadaszenia boiska piłkarskiego przy POSiZL w Miętnem.

Wykonawcą inwestycji jest firma Panorama Obiekty Sportowe Sp. z o.o. z Piaseczna. Wykonawca został wyłoniony zgodnie z ustawą „Prawo zamówień publicznych” w trybie podstawowym bez negocjacji.

Oferta firmy Panorama Obiekty Sportowe Sp. z o.o. była najkorzystniejszą ofertą spośród ofert złożonych i niepodlegających odrzuceniu. W postępowaniu o zamówienie publiczne wpłynęły 3 oferty.
Obiekt powstanie do końca bieżącego roku. Wartość kontraktu wynosi 1.951.166,22 zł brutto.

REKLAMA:


Zrealizowana inwestycja stworzy warunki do całorocznego treningu oraz szkoleń piłkarskich, a także przyczyni się do zwiększenia dostępności do infrastruktury piłkarskiej w sezonie jesienno-zimowym, z którego będą mogli korzystać kluby piłkarskie, piłkarze oraz amatorzy piłki.
Zadanie zostało dofinansowane ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu Budowy Zadaszeń Boisk Piłkarskich – edycja pilotażowa 2020.

W imieniu Zarządu Powiatu Garwolińskiego umowę podpisali starosta powiatu garwolińskiego Mirosław Walicki oraz Krzysztof Ośka - członek zarządu powiatu garwolińskiego przy kontrasygnacie skarbnik powiatu Jolanty Zawadki.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.