Garwolin Sport

15 sierpnia w Sulbinach odbędzie się Bieg Tropem Wilczym

Dodano:
garwolin - 15 sierpnia w Sulbinach odbędzie się Bieg Tropem Wilczym

15 sierpnia o godzinie 12.00 w Sulbinach odbędzie się Bieg Tropem Wilczym na dystansie 2 i 10 km. Dla sportowców to świetna zabawa i możliwość uczczenia pamięci Żołnierzy Wyklętych na sportowo. Dzieci będą mogły pobawić sie na bezpłatnym placu zabaw. Kierowcy jednak napotkają utrudnienia w ruchu w godzinach 12-13.30.


15 sierpnia o godzinie 12.00 w Sulbinach odbędzie się Bieg Tropem Wilczym na dystansie 2 i 10 km. Biegacze będą przemieszczali się następującymi ulicami: Wspólna, Długa, Brzozowa, Leśna, Spacerowa, Ogrodowa i ponownie Wspólna.

Organizatorzy: m.in. GCAK, Gmina Garwolin i Truchtacz gorąco zachęcają do udziału w wydarzeniu.

Link do zapisów: https://dostartu.pl/bieg-tropem-wilczym-w-sulbinach-v6122?fbclid=IwAR04Vmd5_wwOKNFuWbQH9e_i9RiQ3ONgoBfTspOdB9tdudSxvrv3Hr1DDxM

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.