KurierGarwoliński.pl

Garwolin Sport

Daria Paśnicka wygrała w kategorii open!

Dodano:
garwolin - Daria Paśnicka wygrała w kategorii open!

Fundacja Wolność i Demokracja, Gminne Centrum Animacji Kultury w Sulbinach, gmina Garwolin, LO im. Joachima Lelewela w Żelechowie oraz Stowarzyszenie Truchtacz.pl zaprosili na lokalną edycję imprezy Bieg Tropem Wilczym, która po raz szósty w dniu 15 sierpnia odbyła się w Sulbinach przy GCAK. Zawody wygrała Daria Paśnicka...

W wydarzeniu uczestniczyli m.in. poseł na Sejm RP Grzegorz  Woźniak i dyrektor GCAK w Sulbinach Kinga Smak-Lasocka.

W biegu na 10km zwyciężyła Daria Paśnicka (39 min, 40 sek.), drugi był Damian Przybysz, a trzeci Tomasz Łoskot. Wśród pań, najlepiej wypadła…. Daria Paśnicka, druga była Monika Jasińska a trzecia Elżbieta Turek.

Bieg na 2km wygrał Daniel Marciniak (8 min, 36 sek.). Drugi był Michał Głowala a trzeci Bartosz Głowala. Najlepszą panią w tym biegu, i jednocześnie trzecią osobą na mecie - open była Iwona Oleksiak (10 min, 14 sek.), druga była Aneta Ornat a trzecia Justyna Pietryka.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 169

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.