KurierGarwoliński.pl

Garwolin Sport

Zagrali na stadionie w Pilawie

Dodano:
garwolin - Zagrali na stadionie w Pilawie

Chłopcy, którzy zagrali na stadionie piłkarskim w Pilawie mogli poczuć ducha rywalizacji, który towarzyszy zawodowym sportowcom. 23 drużyny zmierzyły się w Iskra Cup 2021 rozgrywanym w dniach 21-22 sierpnia 2021r.

To były niezapomniane emocje dla młodych piłkarzy i ich rodziców, którzy przyjechali specjalnie na stadion sportowy w Pilawie by podziwiać swoje pociechy. Sportowa rywalizacja w dniach 21-22 sierpnia przebiegała w miłej atmosferze.

W meczach rocznika 2007-2008 najlepiej spisał się Promyk Sobolew, drugi był Progres Garwolin, a trzecia Iskra Pilawa. Na kolejnych miejscach uplasowały się drużyny: Promnik Gończyce, Ruch Ryki i Sęp Żelechów. Najlepszym strzelcem został Samuel Sawicki, najlepszym bramkarzem Bartosz Babik, a MVP Sebastian Magnuszewski.

Z zawodach dla rocznika 2013-2014, na pierwszym stopniu podium stanął Progres Garwolin, na drugim Cisowianka Drzewce, a na trzecim Wisła Maciejowice. Kolejne miejsca zajęły: Wisła Maciejowice, KS Puznówka, Amur Wilga, i Iskra Pilawa.
Najlepszym strzelcem został Filip Szarowalec, najlepszym bramkarzem Jakub Trzeciak, najlepszym obrońcą Brajan Cieloch, a MVP turnieju Mieszko Szwaguliński.

REKLAMA:


Naprzód Skórzec wygrał rywalizację w roczniku 2009-2010. Na drugim miejscu znalazł się gospodarz turnieju Iskra, a na trzecim Cisowianka Drzewce. Dalej: Wisła Maciejowice, CKS Celestynów i Iskra Pilawa II. Najwięcej bramek strzelił Bruno M., najlepszym bramkarzem został Mikołaj M, najlepszym obrońcą Krzysztof R., a MVP Adam G.

W roczniku 2011-2012 zwycięzcą okazał się Progres Garwolin. Józefovia Józefów byłą druga a Vulcan Wólka Mlądzka trzeci. Kolejne miejsca zajęły drużyny: Iskra Pilawa, Pogoń Siedlce i KS Puznówka.
Najlepszym strzelcem został Mateusz M., najlepszym bramkarzem Miłosz O., najlepszym obrońcą Adam L., a MVP Filip S.

Zdjęcia: Adrian Stoń, Piotr Szaniawski


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 100

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.