KurierGarwoliński.pl

Garwolin Sport

I Otwarte Mistrzostwa Gminy Górzno w Streetballu 2021 wygrał Drink Team

Dodano:
garwolin - I Otwarte Mistrzostwa Gminy Górzno w Streetballu 2021 wygrał Drink Team

W niedzielę 22 sierpnia 2021r. o godzinie 9.00 na boisku wielofunkcyjnym przy hali sportowej w Górznie odbyły się I Otwarte Mistrzostwa Gminy Górzno w Streetballu 2021. Nad wydarzeniami patronat objęli wójt gminy Górzno Waldemar Sabak i przewodniczący rady gminy Górzno Krzysztof Skwarek.

Do rywalizacji na boisku wielofunkcyjnym przy hali sportowej w Górznie przystąpiło 6 drużyn. Mecze były rozgrywane systemem ‘’każdy z każdym’’, plus mecze rewanżowe. Łącznie rozegrano 30 meczów w wyniku, których po zaciętej walce wyłoniono zwycięzców oraz ustalono klasyfikację końcową.

Klasyfikacja końcowa:
    1. Drink Team
    2. MTN Streetball
    3. Dziady Garwolińskie
    4. MJRG
    5. Champion Wólka
    6. Miętniaki
       
Uczestnikom I Otwartego Turnieju Streetballa o Mistrzostwo Górzna towarzyszyła piękna pogoda, znakomita muzyka oraz pozytywna, sportowa atmosfera. Był to pierwszy taki turniej rozgrywany w Górznie i znakomita okazja do promocji sportu poprzez rywalizację i sportowe emocje. To wydarzenie sportowe było częścią obchodów Święta Gminy Górzno.

Informacje, foto Hala Sportowa Górzno

REKLAMA:

Odwiedź nas na facebooku

Galeria 14

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.