KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Czy oni pochodzą z naszych okolic? Szuka ich policja (ZDJĘCIA)

Dodano:
garwolin - Czy oni pochodzą z naszych okolic? Szuka ich policja (ZDJĘCIA)

Grupa młodych ludzi uszkodziła zabytkowe elementy w Parku Miejskim w Otwocku. Nie wiedziała tylko, że wszystko zarejestrowały kamery monitoringu. Jeśli rozpoznajesz te osoby, skontaktuj się z policją.

Czyny, których dopuściła się grupa, zostały sklasyfikowane jako przestępstwo. Uszkodziła ona  elementy infrastruktury znajdujące się na terenie otwockiego parku przy ulicy Filipowicza 9, a dokładnie na ścianie muszli koncertowej. Do aktów wandalizmu doszło w wakacje między 15 lipca a 5 sierpnia.

- Policjanci z otwockiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą czynności w tej sprawie. Wizerunki osób, które mogą mieć związek z tymi przestępstwami zarejestrowały kamery monitoringu
– przekazuje otwocka komenda.

REKLAMA:


Grupa wandali nie została zatrzymana do dnia dzisiejszego, dlatego policja prosi o wsparcie: - Każdy, kto rozpoznaje widoczne na zdjęciach osoby proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącym sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Pułaskiego 7A.

Kontaktować się należy z Komendą Powiatową Policji w Otwocku pod numerami telefonów: (47) 72 412 27, (47) 72 412 13 lub 112, powołując się na numer sprawy KPP-D-2821/21.

Informacje można także przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: oficer.prasowy.otwock@ksp.policja.gov.pl