KurierGarwoliński.pl

Rozrywka | Kultura Garwolin

Gmina Żelechów zaprasza na Dni Żelechowa 2021!

Dodano:
garwolin - Gmina Żelechów zaprasza na Dni Żelechowa 2021!

Tegoroczne obchody święta gminy Żelechów i jej mieszkańców są połączone z jubileuszem 100-lecia Klubu Sportowego „Sęp” Żelechów.

UMiG Żelechów zaprasza do aktywnego udziału w atrakcjach sportowo rekreacyjnych – mecz piłki nożnej, Rajd Nordic Walking oraz Rajd Rowerowy w sobotę 18 września.
Niedzielne uroczystości zainauguruje Msza św. w kościele parafialnym. Od godziny 13.30 na stadionie Klubu Sportowego „Sęp” Żelechów rozpoczną się uroczystości jubileuszowe 100-lecia Klubu, zakończone meczem pokazowym byłych zawodników klubu.

Od godziny 17.30 odbędzie się blok koncertowy. Jako pierwsza na żelechowskiej scenie wystąpi ze swoimi największymi przebojami ELENI. Następnie przeboje zespołu The Beatles wykona zespół THE POSTMAN. Występy artystyczne zakończy koncert zespołu SKANER.
W czasie obchodów Dni Żelechowa nie zabraknie atrakcji zarówno dla najmłodszych jak i starszych uczestników. Szczegóły na plakacie.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.