KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Pierwszy Piknik Charytatywny Fundacji Dla Harry'ego

Dodano:
garwolin - Pierwszy Piknik Charytatywny Fundacji Dla Harry'ego

Poznajcie miejsce, które jest nieopodal nas. Miejsce wyjątkowe, którego misją jest ratować serca, które nie miały już bić. Paprotnia, czyli schronienie dla blisko 40 koni, gdzie wolontariusze Fundacji „Dla Harry’ego” zapewniają im godziwe warunki życia na resztę ich dni. Zmieniają świat na lepszy, a już 11 września będziecie mieli okazję poznać podopiecznych właśnie na Farmie Empatii w Paprotni, gdzie konie, kucyki i źrebięta czekają na odwiedziny ludzi o wielkich sercach.

Piknik zaczyna się o godz. 12:00. Oprócz zwiedzania Farmy Empatii i możliwości poznania historii podopiecznych Fundacji w programie znalazły się też atrakcje dla najmłodszych – spotkanie z animatorem oraz edukacyjna pogadanka o koniach oraz aukcja „Zostań cHARRYtatywnym”, podczas której będzie można wylicytować wyjątkowe przedmioty przekazane przez ludzi kultury, sztuki, show-biznesu, miłośników zwierząt i przyjaciół Fundacji, m.in. rękawice bokserskie z podpisem Mike’a Tysona, butelkę Mamrota z podpisami aktorów z serialu „Ranczo”, unikatową biżuterię Ewy Lewanowicz, skrzynkę wykwintnych win od Vinify, eleganckie pióro Mount Blanc, trening personalny z Karolem Kossakiem i wiele, wiele innych. Zebrana kwota zostanie przeznaczona na leczenie koni oraz na wykończenie ich domu – stajni – przed mroźną zimą.  Nie zabraknie również wegańskiego i wegetariańskiego poczęstunku.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu! Będzie to wspaniała lekcja miłości do zwierząt dla całej rodziny!

Jeśli chcecie wziąć udział w spotkaniu, zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy z fundacją: biuro@fundacja-dh.org.

Farma Empatii Fundacji „Dla Harry’ego” znajduje się w miejscowości Paprotnia 26A , 09-540 Stężyca, w połowie drogi pomiędzy Warszawą i Lublinem, w odległości 10 km od Maciejowic (woj. mazowieckie) i Stężycy (województwo lubelskie). Szczegóły dojazdu dostępne są na stronie Fundacji: https://www.dlaharryego.pl/

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku