KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Nauczyciele z garwolińskich szkół podnoszą kwalifikacje

Dodano:
garwolin - Nauczyciele z garwolińskich szkół podnoszą kwalifikacje

Wrzesień to czas, kiedy szkoły, po wakacyjnej przerwie, znów tętnią życiem. W szkolne mury wracają uczniowie… ale i nauczyciele. Przedstawiamy pedagogów z Garwolina, którzy od tego roku szkolnego będą towarzyszyć swoim uczniom na ścieżce edukacji jako nauczyciele mianowani.

Uzyskanie kolejnego stopnia awansu zawodowego to bardzo ważny etap kariery zawodowej i potwierdzenie kwalifikacji zawodowych każdego nauczyciela. Dziś w urzędzie miasta odbyło się uroczyste wręczenie aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczycieli. Wraz z awansowaniem na nauczyciela mianowanego ślubowali rzetelnie pełnić powinność nauczyciela wychowawcy i opiekuna młodzieży, dążyć do pełni rozwoju osobowości ucznia i własnej, kształcić i wychowywać młode pokolenie w duchu umiłowania Ojczyzny, tradycji narodowych, poszanowania Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej.

REKLAMA:


A byli wśród nich:
Anna Zając i Olga Alicja Napłoszek – nauczyciele z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 2 im. 1. Pułku Strzelców Konnych
Monika Kondej, Anna Pudło i Aneta Szydłowska – nauczyciele z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 5 im. Janusza Korczaka
Justyna Siarkiewicz i Agata Drewnowska – nauczyciele z Publicznego Przedszkola Nr 2 “Akademia Pana Kleksa”
Milena Marta Michalczyk – nauczyciel z Publicznego Przedszkola Nr 6 “Mały Europejczyk”

Podczas uroczystości burmistrz miasta Garwolina Marzena Świeczak oraz wiceprzewodniczący rady miasta Andrzej Ostolski pogratulowali nowo mianowanym nauczycielom, podziękowali za ich pracę i życzyli dalszych awansów oraz sukcesów w pracy pedagogicznej na rzecz garwolińskiej oświaty.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 18

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

(, #IP 52ddac3aa0) Odpowiedz

Same bardzo ładne kobity

Kacper z Maciejowic (, #IP 67c04f84eb) Odpowiedz

Protestuje!! Jesteśmy w mniejszości :)