KurierGarwoliński.pl

Garwolin Sport

Złoty powrót Małgorzaty Grzegrzółki do pływania!

Dodano:
garwolin - Złoty powrót Małgorzaty Grzegrzółki do pływania!

W dniach 11-12 września 2021 w Częstochowie odbyły się IX Ogólnopolskie Integracyjne Zawody Osób Niepełnosprawnych w Pływaniu, rozgrywane w ramach III Rundy Parapływackiego Grand Prix Polski. W rywalizacji, po ponad trzech latach przerwy wspaniale zaprezentowała się zawodniczka UKS Delfin Garwolin Małgorzata Grzegrzółka.

Małgorzata Grzegrzółka przez ostatnie 3 lata borykała się z dużymi problemami zdrowotnymi. Podopieczna trenera Wojciecha Mianowskiego w miniony weekend w końcu pojechała na zawody, a jej powrót został zauważony przez środowisko osób niepełnosprawnych, czego dowodem było jej przywitanie przez spikera zawodów.
- Nasza zawodniczka startując w czterech konkurencjach uzyskała najwięcej punktów w swojej grupie S8, za co otrzymała złoty medal. Na szczególną uwagę zasługuje jej wynik uzyskany na 200m stylem zmiennym, który od niedzieli jest nowym rekordem powiatu garwolińskiego w kategorii Młodzieżowiec – informuje trener UKS Delfin Wojciech Mianowski.

REKLAMA:Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Anna (, #IP b1c4d841b9) Odpowiedz

Gosia głowa do góry teraz będzie już tylko dobrze :)