KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Poważny wypadek w Górkach

Dodano:
garwolin - Poważny wypadek w Górkach

W niedzielę w Górkach doszło do zderzenia skutera z samochodem osobowym. 14-letni chłopak kierujący jednośladem trafił do szpitala.

- W niedzielę o godzinie 12.00 w Górkach garwolińscy  policjanci zostali powiadomieni, że doszło tam do zderzenia samochodu osobowego ze skuterem. Na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 32-letnia kierująca audi skręcając na parking przed kościołem, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z jadącym z naprzeciwka skuterem. 14-letni kierujący jednośladem z urazem nogi trafił do szpitala. Wszystkie okoliczności tego zdarzenia są wyjaśniane przez policjantów – informuje mł. asp. Małgorzata Pychner z KPP w Garwolinie.

zdjęcie: archiwum KG

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

(, #IP c7b4922c9a) Odpowiedz

jest tak jak zwykle kobitka zakręcona w aucie z dziećmi a motocykl na drodze to jak zając w stadzie wilków

Wypadek (, #IP 1e36c51e7b) Odpowiedz

To w większości nie jest brak uwagi ze strony kierowcy, tylko zwykłe chamstwo. Jeżdżę i samochodem i motocyklem,ale to co czasami słyszę od buraków wymuszających pierwszeństwo to zakrawa na zabranie uprawnień. Mam audi,bmw,czy suva to mogę taranować rower,skuter czy pieszego. Teraz pewnie bydło wyleje swoje żale.