KurierGarwoliński.pl

Rozrywka | Kultura Garwolin

Noc Bluesowa - Gary Moore Tribute w Sulbinach

Dodano:
garwolin - Noc Bluesowa - Gary Moore Tribute w Sulbinach

Już w środę 15 września w Gminnym Centrum Animacji Kultury w Sulbinach odbędzie się kolejna edycja Nocy Bluesowych.

W tym roku zaśpiewa na niej Jack Moore - młody, niebywale utalentowany gitarzysta i kompozytor. Miłość do tego instrumentu zaszczepił w nim jego ojciec - Gary Moore, z którym przez wiele lat występował podczas gościnnych koncertów i na festiwalach na całym świecie. Na jednym z takich wydarzeń poznał Otisa Taylora, z którym odbył trasę koncertową po Wielkiej Brytanii. Występował też na Sunflower Jam w Royal Albert Hall uświetniając koncert Joe Bonamassy i Deep Purple. Do wspólnych koncertów zaprosił go również zespół Thin Lizzy (z którym karierę zaczynał jego ojciec). Zagra w projekcie Gary Moore Tribute Band, który jest hołdem dla kariery i muzyki jego ojca.
Supportem dla gwiazdy wieczora będzie polski zespół Ambitus.

REKLAMA:


Koncert rozpoczyna się o godzinie 19:00 w sali GCAK.
Aby być bliżej wydarzenia, powstało publiczne wydarzenie na portalu facebook: https://www.facebook.com/events/269289615024185/


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.