KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Zabrał z domu linę i drabinę. Szukał miejsca, żeby się zabić

Dodano:
garwolin - Zabrał z domu linę i drabinę. Szukał miejsca, żeby się zabić

Pokłócił się z żoną. Kłótnia musiała być poważna do tego stopnia, że ostatecznie 43-latek zdecydował o odebraniu sobie życia.

W piątek doszło do kłótni między małżonkami. - Po kłótni mężczyzna spakował do swojego samochodu drabinę i linę, po czym odjechał z miejsca zamieszkania - przekazała mł. asp. Paulina Harabin z Komedy Powiatowej Policji w Otwocku. Tym, który chciał targnąć na swoje życie, okazał się 43-letni mieszkaniec Otwocka.

Oficer dyżurny natychmiast skierował w rejon policyjne załogi.

REKLAMA:


- Po upływie zaledwie kilku minut, funkcjonariusze z otwockiej drogówki namierzyli wskazany pojazd. Zdesperowany mężczyzna w trakcie rozmowy z policjantami oświadczył, że zamierzał odebrać sobie życie i szukał odpowiedniego miejsca, dlatego też zabrał z domu linę i drabinę, które znajdowały się w pojeździe - poinformowała otwocka funkcjonariuszka.

Do tragedii nie doszło, a mieszkaniec Otwocka szybko trafił pod opiekę specjalistów. Decyzją lekarza mężczyzna został zabrany na konsultację psychiatryczną do szpitala.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Szczepan (, #IP bbb80a0ff4) Odpowiedz

Leszcz z niego, żeby samobója strzelić to jeździ autem i miejsca sobie szuka.

Psycholog (, #IP 1e36c51e7b) Odpowiedz

Choroby , samobójstwo, zawały to zwykle wina kobiet. Całe życie ból głowy,a to depresja przez 10 lat po urodzeniu dziecka,s to zmniejszone libido po tabletkach antykoncepcyjnych,one wiecznie uciemiężone. Tylko nie widzą co partner robi, czego potrzebuje. Myślą że jak raz w tygodniu pozwolą się dotknąć to szczyt marzeń chłopa,a to zwykła pańszczyzna. Pewnie zaraz się odezwiecie że on nie zwraca na mnie uwagi, krzyczy, wścieka się itp.,to się umaluj,ubierz się seksownie i staraj się go codziennie uwieść,a wasze życie na pewno będzie lepsze. Niestety facet ma taką naturę i nikt i nic tego nie zmieni. Jeśli będzie nieszczęśliwy to albo znajdzie coś na boku, albo będzie efekt jak wyżej. Ludzie rozmawiajcie ze sobą!!! Często koleżanki z pracy wiedzą więcej o was niż wy sami.

(, #IP d2c63243a7) Odpowiedz

Człowieku co ty piszesz nigdy nie jest tak że winna jest jedna strona .A o facetach co można powiedzieć pijaki brudasy o wszystko się obrażające wolą zamiast posiedzieć z żoną to wyjść do kolegów równie dobrych .facet mentalnie nigdy nie będzie dojrzały.w ogóle pomyślał o dzieciach bo o żonie to na pewno nie egoisci myślą tylko o sobie kobieta na etacie powinna zająć się również domem dziećmi mężem wyglądać perfect tylko pomysl kiedy ma znaleźć na to czas.

Psycholog (, #IP 1e36c51e7b) Odpowiedz

Bardzo przykro że takiego trafiłaś, większość jest normalnych, pomagają w domu, chodzą na wywiadówki, zawożą dzieci do szkoły. Napisałem że należy rozmawiać,a skoro tak napisałem to znaczy że do dialogu potrzeba co najmniej dwóch osób,ale skoro Pani zajęła się swoim ego i uciemiężeniem ,to to jest właśnie przykład dokładnie tego o czym pisałem. Z takimi ludźmi żadna sesja nie ma sensu. Dalej tkwij w swoim zaściankowym błędzie.

EMKA (, #IP 25b0086c22) Odpowiedz

Jak bliska mi Twa ideologia brother. Pzdr. Marcin

Psycholog (, #IP 1e36c51e7b) Odpowiedz

Dzięki. O tym mogę napisać cały artykuł. Terapie pojedyncze nic nie dają,psychika kobiety jest tak rozwinięta że nie rozumie swoich błędów, miałem takie które nawet po kilku sesjach nic nie rozumiały. Były przekonane że je porwie książę na białym koniu,jak Donald społeczeństwo.

Czytelnik (, #IP 9408b515a5) Odpowiedz

Z całym szacunkiem, ale co ten artykuł ma wspólnego z powiatem garwolińskim?

Wieś bez centralnej ciepłowni (, #IP 1ef7d75066) Odpowiedz

Ten artykuł przybliża wieś Garwolin do miasta Otwock 🧐📚

(, #IP b9c47ae83a) Odpowiedz

Powinni zostawić bo w spokoju ciekawe czy miałby tyle odwagi ...