KurierGarwoliński.pl

Rozrywka | Kultura Garwolin

18 września pójdą w nocy mrok

Dodano:
garwolin - 18 września pójdą w nocy mrok

Nocą 18/19 Września po raz jedenasty mieszkańcy Łaskarzewa i okolica wejdą w nocy mrok, aby upamiętnić bohaterstwo obrońców Łaskarzewa oraz innych żołnierzy i cywilów- bohaterów II wojny Światowej. Zapisy dostępne jeszcze dzisiaj.


- Nasz rajd nocny już tradycyjnie będzie okazją do wyrażenia wdzięczności dla poprzednich pokoleń. Wysiłek podejmowany podczas rajdu jest oznaką pamięci. Płomień ogniska, który stał się symbolem rajdu wyraża poczucie wspólnoty, bo nasza historia nas łączy. Wszystko jak zawsze w przyjaznej rajdowej atmosferze. Tej nocy zostawimy to, co nas dzieli, żeby być razem w obliczu wspólnej historii. Podejmijmy wysiłek i ruszajmy w nocy mrok! -
zachęca organizator wydarzenia Tomasz Pytlarczyk.

Tegoroczny rajd, podobnie jak poprzedni, uwarunkowany będzie wytycznymi związanymi z COVID 19.
Prosimy o śledzenie wydarzenia i mamy nadzieję, że zobaczymy się 18 września
Szczegóły już niebawem.

Informacje o wydarzeniu i zapisach na plakacie i w wydarzeniu na Facebooku.

REKLAMA:Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.