KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Kradli akumulatory z koparek. Mogą stracić wolność na 5 lat

Dodano:
garwolin - Kradli akumulatory z koparek. Mogą stracić wolność na 5 lat

Policjanci wydziału kryminalnego garwolińskiej komendy ustalili trzech sprawców, którzy ukradli akumulatory od koparek z terenu gminy Górzno. Dwóm mężczyznom i kobiecie, w wieku od 29 do 30 lat, postawiono zarzuty. Odpowiedzialność za popełnienie przestępstwa poniesie też 34–letni paser, który spieniężył ich łup.

W trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze wydziału kryminalnego garwolińskiej komendy ustalili, że trzej mieszkańcy gminy Garwolin na początku września ukradli kilka sztuk akumulatorów wartych kilka tysięcy złotych. Pochodziły one z koparek, prowadzących prace na terenie żwirowni w lesie w gminie Górzno. Jak wynika z ustaleń, części tych maszyn od złodziei przejął 34-latek, który je następnie sprzedawał.

Wszystkim sprawcom zostały postawione zarzuty. Zarówno za kradzież, jak i paserstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Złodzieje (, #IP 1e36c51e7b) Odpowiedz

I to jest najwieksza szkodliwość społeczna,jak ukradną naszą własność, portfel, samochód,do domu się wkradną.Łamać łapy w łokciach i nogi w kolanach. Tylko taka kara nauczy coś patoli.