KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Volkswagenem 138 km/h w terenie zabudowanym

Dodano:
garwolin - Volkswagenem 138 km/h w terenie zabudowanym

Kolejny kierowca stracił prawo jazdy przez rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego. Kierujący volkswagenem jechał przez teren zabudowany z prędkością 138 km/h, czyli aż o 88 km/h za szybko.

Kolejny kierowca stracił prawo jazdy przez rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego. Kierujący volkswagenem jechał przez teren zabudowany z prędkością 138 km/h, czyli aż o 88 km/h za szybko. Ponownie apelujemy o zdjęcie nogi z gazu!

Pomimo zmieniających się warunków na drogach i apeli o ostrożną jazdę, w ostatnich dniach kolejny kierowca stracił prawo jazdy przez rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego. Wczoraj po godzinie 17 kierujący volkswagenem przekroczył dopuszczalną prędkość w Woli Koryckiej Dolnej w obszarze zabudowanym. 43-latek miał na liczniku 138 km/h. Z tego powodu został zatrzymany do kontroli drogowej. Za popełnione wykroczenie otrzymał mandat i punkty karne oraz stracił prawo jazdy na najbliższe 3 miesiące.

Policja przypomina
Policja przypomina, że warunki pogodowe o tej porze roku są zmienne i trudne, co nie sprzyja dobrej widoczności oraz przyczepności. Apeluje o zdjęcie nogi z gazu i dostosowanie prędkości do panujących warunków.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.