Garwolin Sport

Garwolińska Gala Sportów Walki TFL 23 już za miesiąc

Dodano:
garwolin - Garwolińska Gala Sportów Walki TFL 23 już za miesiąc

Wydarzenie będzie transmitowane na żywo w ogólnopolskiej publicznej telewizji TVP Sport oraz na kanałach Sport tvp.pl. Ale zapraszamy kibiców nie tylko przed telewizory. Jeszcze większe emocje będą towarzyszyć tym, którzy zdecydują się wziąć udział w sportowym evencie na żywo w Hali Stulecia w Garwolinie. Za chwilę ruszy sprzedaż biletów.

W sobotę 30 października odbędzie się wyjątkowe, sportowe wydarzenie. Miasto Garwolin będzie gospodarzem i partnerem 23. odsłony zawodów sportowych z cyklu TFL (Thunderstrike Fight League), których celem jest promocja imprez sportowych MMA (Mix Martial Arts) – Mieszane Sztuki Walki. Zawody organizowane są od 2013 roku. Garwolin zaś będzie w historii TFL po raz drugi gospodarzem wydarzenia. Organizacja gali w 2016 roku była wielkim sportowym świętem i doskonałą promocją naszego miasta w Polsce. Tym razem jednak na dużą większą skalę, gdyż tegoroczna edycja będzie transmitowana na żywo w ogólnopolskiej publicznej telewizji TVP Sport. To będzie doskonałe show, a wszystkim widzom zaserwujemy wysoki poziom sportowy, bezpieczne zawody, wspaniałe emocjonujące widowisko i niezapomniane pojedynki – zapewnia organizator Jacek Sarna. Nasz produkt zostaje doceniany w różnych miastach – dodaje.

Garwolińska Gala Sportów Walki TFL23 odbędzie się w sobotę 30 października 2021 r. w Hali Stulecia przy Publicznej Szkole Podstawowej Nr 5 im. Janusza Korczaka. Bilety na galę są dostępne od 4 października w Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie ul. Nadwodna 1 oraz online pod numerem 796664008. Ilość miejsc bardzo ograniczona, wiec warto się śpieszyć!

REKLAMA:


To będzie wyjątkowe sportowe święto i świetna promocja Garwolina oraz regionu w całej Polsce. Bardzo mnie cieszy że podczas gali wystąpią nasi lokalni bohaterowie, którym będziemy mocno kibicować. Miałam przyjemność oglądać i trzymać kciuki za naszego reprezentanta podczas ostatniej edycji TFL w Lublinie. Poziom sportowych emocji był olbrzymi, dlatego tym razem nasi sportowcy będą mieli niepowtarzalną okazję zaprezentować się przed własną publiką – mówi Burmistrz Garwolina Marzena Świeczak.

Podczas historycznej Garwolińskiej Gali Sportów Walki MMA TFL 23 wystąpi pięciu zawodników z terenu naszego powiatu trenujących w klubie Marga Submission Fighting Gym Garwolin pod okiem mistrza Thunderstrike Fight League i ambasadora gali Jakuba Piesiewicza: Łukasz Hryszkiewicz, Dominik Przychodzki, Kacper Anisiewicz, Jakub Filipowicz i Łukasz Osiak.

Organizatorem wydarzenia jest Jacek Sarna.

Partnerami imprezy są: Mazowsze Serce Polski, Samorząd Województwa Mazowieckiego, Samorząd Miasta Garwolin, Samorząd Powiatu Garwolińskiego, Samorząd Gminy Garwolin, Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie.
Wydarzenie odbędzie się pod Honorowym Patronatem: Adama Struzika – Marszałka Województwa Mazowieckiego, Marzeny Świeczak – Burmistrz Miasta Garwolin, Mirosława Walickiego – Starosty Powiatu Garwolińskiego oraz Marcina Kołodziejczyka – Wójta Gminy Garwolin.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.