KurierGarwoliński.pl

Rozrywka | Kultura Garwolin

Pierwsza Kobieca Sobota w Studio Ruchu Koraszewscy za nami

Dodano:
garwolin - Pierwsza Kobieca Sobota w Studio Ruchu Koraszewscy za nami

Studio Ruchu Kordaszewscy zaprosiło panie z powiatu garwolińskiego na wyjątkowy event, który odbył się 2 października 2021 r w siedzibie szkoły przy ul. Mazowieckiej w Garwolinie. Wstęp na wydarzenie był wolny. Organizatorzy chcą by sobotnie wieczory oferowały coraz więcej ciekawych atrakcji dla pań. Już w tę sobotę, 9 października w szkole pojawi się Żora Korolyov, tancerz znany z Tańca z Gwiazdami.

W programie minionego wydarzenia znalazł się pokaz olejków eterycznych mających pozytywny wpływ na psychikę i zdrowie, przygotowany przez Anitę Kantor.
Prezentację makijażu wieczorowego przedstawiła Bogumiła Dynek. Panie mogły też odwiedzić stoisko z rękodziełem Lovely Loop. Firmę z akcesoriami do włosów prowadzi pani, która pracuje na co dzień w… Studio Ruchu Kordaszewscy jako instruktorka tańca.

Wśród uczestniczek eventu wylosowana została jedna pani, która otrzymała miesięczny voucher na zajęcia! Wszystko działo się w akompaniamencie lampki prosecco i poczęstunku. Wydarzenie było bezpłatne.

REKLAMA:


- Postanowiliśmy zorganizować Kobiece Soboty, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom pań, które chcą miło spędzać sobotnie wieczory. Mamy nadzieję na powtarzalność tego rodzaju wydarzeń i za każdym razem chcemy zaprezentować coś nowego. Szkoła będzie przyjazna nie tylko dla dzieci, bo chcemy się rozwijać również dla pań – mówi inicjator wydarzenia Piotr Kordaszewski.

Już w sobotę 9 października w Szkole Tańca Kordaszewscy będzie gościł Żora Korolyov - gwiazda programu Taniec z Gwiazdami, trener gwiazd i wybitny tancerz. Żora Korolyov poprowadzi warsztaty taneczne specjalnie dla pań! Wydarzenie ma charakter otwarty i każdy może wziąć w nim udział!  Zapisy pod numerem telefonu: 608 500 051 do czwartku do godziny 21.00. Koszt kursu to 80 zł.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 100

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

kobieca sobota (, #IP d81a0a6268) Odpowiedz

To teraz kolej na zorganizowanie męskiej soboty żeby było równościowo i tolerancyjnie. W Garwolinie jest trochę panów co bardzo lubią przebywać tylko w męskim gronie.