KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Kwarantanna w 'Małym Europejczyku'. Chory nauczyciel

Dodano:
garwolin - Kwarantanna w 'Małym Europejczyku'. Chory nauczyciel

Od piątku, 8 października, trzy przedszkolne grupy są na nauczaniu zdalnym, dzieci przebywają na kwarantannie. Jedna z nauczycielek jest chora.

Dziś kilka przedszkolnych grup rozpoczęło zdalne nauczanie zgodnie z decyzją dyrekcji Publicznego Przedszkola nr 6 "Mały Europejczyk" w Garwolinie i Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego w Garwolinie. Decyzja w sprawie zmiany trybu nauczania została wydana dzień wcześniej.

REKLAMA:


- Od 8 do 14 października trzy grupy przedszkolne będą realizowały nauczanie zdalne. (...) Dyrektor przedszkola informuje, iż rodzice dzieci objętych kwarantanną sprawujących opiekę nad dziećmi mogą skorzystać z zasiłku opiekuńczego - czytamy w oświadczeniu Haliny Małgorzaty Warczyńskiej, dyrektorki placówki.

Dzieci zostały skierowane na kwarantannę po tym, jak okazało się, że nauczycielka realizująca zajęcia w trzech grupach jest chora. Wszystkie maluchy z tych grup musiały opuścić przedszkole i do 14 października będą przebywać na kwarantannie.

- Zwracam się z prośbą o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących w placówce wytycznych oraz o jeszcze większe zwrócenie uwagi na zdrowie dzieci - prosi w oświadczeniu Halina Małgorzata Warczyńska.

Na ten moment rodzice przedszkolaków nie są objęci kwarantanną. Może się to jednak zmienić, jeśli okazałoby się, że dzieci są chore.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Wyborca PiS (, #IP c27c3aa097) Odpowiedz

gdyby zmienić nazwę z tej obrzydliwej na Mały Katolik lub Mały Chrześcijanin to żadnej kwarantanny nie byłoby.

Fajny sposób na wolne.............. (, #IP 2e177e6b18) Odpowiedz

Jest to znakomity sposób, aby mieć dużo wolnego i brać kasę. Co 3 tygodnie jedna Pani zachoruje i tak można przez kilka miesięcy się bawić w kwarantanny. Żenada. Takie manewry są możliwe w publicznych przedszkolach, gdzie doi się Państwo. W prywatnych przedszkolach wirus nie grasuje, a Pani mają super odporność.

Tak dla Czarnka (, #IP c27c3aa097) Odpowiedz

zawsze możecie zaprowadzić dzieci na zajęcia do kościoła, tam, gdzie nie ma wirusa, przynajmniej czegoś cię nauczą i skorzystają

Tak dla Czarnka (, #IP c27c3aa097) Odpowiedz

bezprawne działania, kilka miesięcy temu Pan Premier Morawiecki wyraźnie powiedział, że wirusa już nie ma i nie trzeba się go bać. I ja, jako wyborca PiS tego się trzymam. Szczepienia nie są potrzebne.

Korona (, #IP 83ceab85b2) Odpowiedz

I co kochani nauczyciele? Dziecko przyniosło!? W tym kraju było i jest głównym źródłem zakażeń, wesele i imprezy rodzinne kameralne min 100 osób,i czary mary w kościele,no ale niestety tego zacofanej Polsce nie wytłumaczy.