KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Jutro konferencja dla małżonków z Jackiem Pulikowskim. Wstęp wolny

Dodano:
garwolin - Jutro konferencja dla małżonków z Jackiem Pulikowskim. Wstęp wolny

Już jutro w kościele pw. Matki Boskiej Częstochowskiej odbędzie się konferencja ''Więź małżeńska i rodzinna a szczęście'', którą poprowadzi Jacek Pulikowski.

Jutro (10 października) o godzinie 14.00 w kościele pw. Matki Boskiej Częstochowskiej odbędzie się konferencja ''Wieź małżeńska i rodzinna'', która poprowadzi Jacek Pulikowski.

Po spotkaniu będzie możliwość zakupu książek i zadawania pytań.
Wstęp wolny.

Jacek Pulikowski jest autorem poczytnych książek i artykułów w licznych czasopismach katolickich, na tematy rodzinne (miłość, czystość, płciowość, ojcostwo, rodzicielstwo). Prowadzi zajęcia na Studium Rodziny przy Wydziale Teologii UAM w Poznaniu, kursy dla nauczycieli i kursy przedmałżeńskie. Jest czynnym członkiem Duszpasterstwa Rodzin i byłym członkiem Rady Episkopatu Polski ds. Rodziny.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

A zwykli wierni muszą do pracy :) (, #IP 64ed1070a4) Odpowiedz

https://oko.press/romanowski-profeto-fundusz-sprawiedliwosci-nik/

Taa (, #IP beadf63320) Odpowiedz

Czary mary, CDN..