KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

W gminie Trojanów inwestują w oświatę

Dodano:
garwolin - W gminie Trojanów inwestują w oświatę

W placówkach oświatowych na terenie gminy Trojanów ostatnio dużo się dzieje. Szkoła podstawowa w Trojanowie wzbogaciła się o ścieżkę ekologiczną i nową zieleń. Trwają prace wykończeniowe w budynku nowego przedszkola w Trojanowie.

Dzięki dofinansowaniu z WFOŚiGW w kwocie 50 tys. złotych samorząd gminy Trojanów wykonał ścieżkę edukacyjną w obrębie kompleksu sportowego przy szkole podstawowej w Trojanowie.
Otoczenie wzbogaciła również nasadzona zieleń za kwotę ok. 22 tys. złotych w ramach dotacji z Urzędu Marszałkowskiego.

REKLAMA:


Trwają prace wykończeniowe w nowym budynku przedszkola w Trojanowie. Do wykonania zostało jeszcze wyposażenie i plac zabaw. Przypomnijmy, że inwestycja budowy przedszkola została dofinansowana ze środków zewnętrznych w kwocie ponad 4 170 175,00 zł.

Do końca roku ma zostać wymieniona kostka na placu szkolnym w Korytnicy i ma zostać wykonany parking za kwotę ponad 370 tys. złotych. Gmina zleciła też malowanie elewacji szkoły podstawowej w Trojanowie za kwotę ponad 250 tys.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 14

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Marley (, #IP 5f048acd4b) Odpowiedz

Postaramy się pamiętać. Jednocześnie nie zapominamy, że: oklaskiwanie polityków za wybudowanie szkoły, szpitala czy czegokolwiek innego za publiczne pieniądze jest jak oklaskiwanie bankomatu za to, że daje ci twoje własne pieniądze.