Ciekawe tematy z Garwolina

Zderzenie na skrzyżowaniu w Wildze na kanale STOP CHAM

Dodano:
garwolin - Zderzenie na skrzyżowaniu w Wildze na kanale STOP CHAM

Wczoraj na kanale STOP CHAM na YouTube pojawiło się wideo z DW801 w Wildze, na którym widać jak samochód marki Renault wymusza pierwszeństwo na kierowcy rejestrującym zdarzenie. Tak doszło do kolejnej kolizji na skrzyżowaniu DK76 z DW801.

Skrzyżowanie w Wildze uchodzi za bardzo niebezpieczne, ale to bezpieczeństwo nie będzie wyższe, kiedy kierowcy – tacy jak ten na wideo STOP CHAM – będą popełniać proste błędy. Kierowca renault musiał widzieć auto z naprzeciwka, a mimo to zdecydował się na niebezpieczny manewr. Oglądając nagranie można odnieść wrażenie, że podróżny nagrywający zajście na skrzyżowaniu DK76 z DW 801, nie jechał zbyt szybko.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

rafa (, #IP 05aba8e9ea) Odpowiedz

adrian ktora minuta chłopie !!

6:50 (, #IP c834e16883) Odpowiedz

6:50