Babik grudzień 2021

Wiadomości z Garwolina

Kronika zdarzeń Komendy Powiatowej PSP w Garwolinie (18 - 24 października 2021 r.)

Dodano:
garwolin - Kronika zdarzeń Komendy Powiatowej PSP w Garwolinie (18 - 24 października 2021 r.)

Działania strażaków z powiatu garwolińskiego w minionym tygodniu.


18 października 2021 r.

Zdarzenie drogowe w miejscowości Słup Pierwszy

Przed godziną 19 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym w miejscowości Słup Pierwszy, w którym uczestniczyły dwa samochody osobowe. Pojazdami podróżowały łącznie trzy osoby. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom poszkodowanym oraz odłączeniu zasilania elektrycznego w pojazdach. W akcji trwającej ponad trzy godziny uczestniczył jeden zastęp PSP oraz jeden zastęp OSP.

20 października 2021 r.

Plama oleju na drodze powiatowej w miejscowości Wólka Ostrożeńska

Przed godziną 19 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o plamie oleju powstałej wskutek kolizji dwóch pojazdów na drodze powiatowej w Wólce Ostrożeńskiej. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz dokonaniu sorpcji plamy. W akcji trwającej prawie jedną godzinę uczestniczył jeden zastęp OSP.

21 października 2021 r.

Pożar pozostałości roślinnych w Reducinie

Przed godziną 20 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o pożarze pozostałości roślinnych w miejscowości Reducin. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz podaniu dwóch prądów wody, co doprowadziło do ugaszenia pożaru. W akcji trwającej blisko jedną godzinę uczestniczył jeden zastęp PSP oraz jeden zastęp OSP.

REKLAMA:


22 października 2021 r.

Zdarzenie drogowe w miejscowości Sulbiny

Po godzinie 15 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym w Sulbinach, w którym uczestniczyły dwa samochody osobowe. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączenia źródła prądu w pojazdach oraz dokonaniu sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych. W akcji trwającej blisko jedną godzinę uczestniczył jeden zastęp OSP.

23 października 2021 r.

Zdarzenie drogowe w Głoskowie

Przed godziną 21 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym w Głoskowie, w którym uczestniczyły dwa samochody osobowe. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i odłączeniu akumulatorów w pojazdach. W akcji trwającej blisko dwie godziny uczestniczył jeden zastęp PSP oraz dwa zastępy OSP.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.