Wiadomości z Garwolina

Nikt nie wie, kim jest. Może Ty wiesz?

Dodano:
garwolin - Nikt nie wie, kim jest. Może Ty wiesz?

To dość tajemnicza sprawa. Około 50-letni mężczyzna znalazł się na terenie Niemiec. Jak, kiedy, po co? Nie wiadomo. Nic, z wyjątkiem tego, że to Polak, nie wiadomo. Niemiecka policja poszukuje jego rodziny. Nie ustalono jego tożsamości. 21 września zmarł.

Tamtejsze władze 12 września znaleźli na terenie Niemiec mężczyznę o nieustalonej tożsamości.
 
- Mężczyzna mówił niewyraźnie i zdołano uzyskać jedynie informację, że jest obywatelem Polski. Nie posiadał przy sobie dokumentu potwierdzającego jego tożsamość - przekazuje Biuro Kryminalne KGP.
 

REKLAMA:


Jak wskazuje opis, był to mężczyzna szczupłej budowy ciała, w wieku około 50 lat, 175 cm wzrostu, ciemnozielone oczy, krótkie ciemnobrązowe włosy oraz pieprzyk na lewej łydce.
 
Policjanci przekazali mężczyznę do szpitala. Tam po 10 dniach, 21 września, zmarł
 
- Niemiecka Policja zwraca się z prośbą o pomoc w identyfikacji ujawnionego mężczyzny o nieustalonej tożsamości. Wszelkie informacje prosimy kierować na adres Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych KGP cpozkgp@policja.gov.pl oraz na nr 47 72 510 05 - informuje policja.
 
Dlaczego o tym piszemy? Nie wiadomo, z której części Polski pochodził mężczyzna: gdzie mieszkał, gdzie mieszkają jego najbliżsi. W tym wypadku każde udostępnienie może okazać się pomocne.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.