Garwolin Sport

Srebrny medal na Międzynarodowych Mistrzostwach Mazowsza

Dodano:
garwolin - Srebrny medal na Międzynarodowych Mistrzostwach Mazowsza

W dniach 22-24 października 2021 r. w Zielonce odbył się XXI MAZOVIA JUNIOR CUP, czyli Międzynarodowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w badmintonie. Wzięli w nich udział zawodnicy MKS-u: Ewelina Arczyńska w kategorii U-13 oraz Ania i Tomek Kotlarscy w U-17. To były bardzo udane zawody dla zawodników z Garwolina.

Srebrny medal Ania i Tomek zdobyli w grze mieszanej. Tomek w grze podwójnej z Szymonem Turskim awansował do ćwierćfinału przegrywając mecz o medal 19:21 i 19:21. W grze pojedynczej - do 16-stki, trafiając tam na późniejszego zwycięzcę turnieju. Ania w grze podwójnej dziewcząt z Kają Ziółkowską - UKS Wschodnia 12 Kielce przegrała w grupie eliminacyjnej ze zwyciężczyniami mistrzostw (jako jedyne zawodniczki urwały im seta w turnieju) i ostatecznie zostały sklasyfikowane na miejscach 6-10.

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.