Rozrywka | Kultura Garwolin

Brytyjska saksofonistka zagra w Sulbinach

Dodano:
garwolin - Brytyjska saksofonistka zagra w Sulbinach

28 października w ramach Zaduszek Jazzowych w GCAK w Sulbinach odbędzie się koncert Patsy Gamble.


Patsy Gamble jest brytyjską saksofonistką sesyjną, wokalistką oraz finalistką British Blues Award w 2011 i 2012 r. Występowała i nagrywała w całej Wielkiej Brytanii, Europie i na Bliskim Wschodzie z artystami takimi jak Dolly James, Steve Winwood, Eugene "Hideaway" Bridges czy słynni Rod Stewart czy Mick Jagger. Z powodzeniem odnajduje się w takich gatunkach muzycznych jak jazz, soul, funky czy blues.
Na scenie GCAK zaprezentuje się w zespole w składzie: Patsy Gamble - wokal i saksofon, Łukasz Gorczyca - bas, Krzysztof Brzeziński - klawisze, Tomek Dominik - perkusja.

Koncert rozpocznie się o godzinie 19:00 w sali GCAK.
Aby być bliżej wydarzenia, powstało publiczne wydarzenie na portalu facebook: https://www.facebook.com/events/564969657919674/

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

wyborca PiS (, #IP db30a94cb9) Odpowiedz

hahaha, ile osób przyjdzie? dwie? trzy? dajcie lepiej jakiś koncert diskopolo. przynajmniej sala będzie pełna