Babik grudzień 2021

Garwolin Sport

Podpisali umowę na budowę boiska sportowego w Gończycach

Dodano:
garwolin - Podpisali umowę na budowę boiska sportowego w Gończycach

5 listopada wójt gminy Sobolew podpisał umowę na wykonawstwo boiska sportowego w Gończycach. Prace budowlane rozpoczną się niebawem.

5 listopada władze gminy Sobolew podpisały umowę z firmą RadBud Wiesława Radziejowskiego na budowę boiska sportowego w Gończycach. Prace rozpoczną się 15 listopada. Termin realizacji to koniec maja 2022r.

- Bardzo się cieszę, że 3 letnia praca, którą włożyliśmy w ten projekt nie poszła na marne. Inwestycja nie byłaby możliwa bez wsparcia Urzędu Marszałkowskiego w kwocie 1 320 000,00 za co Pani Marszałek Ewie Janinie Orzełowskiej jeszcze raz dziękuję. Całkowita wartość inwestycji to 2 328 390,00 PLN – poinformował na swoim Facebooku Maciej Błachnio, wójt gminy Sobolew.

zdjęcia: FB Maciej Błachnio

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.