Rozrywka | Kultura Garwolin

Absolwenci Gimnazjum w Pilawie spotkali się po latach

Dodano:
garwolin - Absolwenci Gimnazjum w Pilawie spotkali się po latach

30 października w restauracji Ostoja odbyło się ''Spotkanie po latach'' dla uczniów Gimnazjum w Pilawie, z roczników 1986-1989.

30 października absolwenci Gimnazjum w Pilawie mieli doskonałą okazję do spotkań, wymiany doświadczeń i odświeżenia starych znajomości. Tego dnia, w restauracji Ostoja w Lipówkach odbyło się ''Spotkanie po latach''.
Na wydarzenie zaprosili Małgorzata Dziugieł i Łukasz Kołodziejczyk.

REKLAMA:


W trakcie spotkania absolwenci odwiedzili swoją dawną szkołę. Niektórzy nie byli w niej 20 lat!
- To było naprawdę niesamowite wydarzenie, pełne wspomnień - bez jakichkolwiek podziałów!  Serdecznie dziękujemy nauczycielom z dawnego Publicznego gimnazjum w Pilawie, za to, że zechcieli spędzić z nami tak ważny dla nas wieczór.  Naszym koleżankom i kolegom dziękujemy za cudowne wspomnienia, wzruszenia i świetną zabawę do białego rana. Pamiętajmy o sobie! Restauracji Ostoja w Lipówkach dziękujemy za indywidualne i profesjonalne podejście do charakteru spotkania – relacjonuje i podziękowania składa Małgorzata Dziugieł.

Dzięki fotograf Oldze Ostolskiej, uczestnicy imprezy będą mogli wrócić w każdej chwili do zdjęć z tego wydarzenia.

zdjęcia: Olga Ostolska, uczestnicy wydarzenia


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 10

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.