Wiadomości z Garwolina

Poszukiwany Tomasz Grudzień

Dodano:
garwolin - Poszukiwany Tomasz Grudzień

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie na podstawie listu gończego poszukują Tomasza Grudnia, lat 44, skazanego z art. 279§1 kk. Mężczyzna ostatnio zamieszkiwał w Garwolinie. Wszystkie osoby, które posiadają informacje, mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, proszone są o kontakt z policją.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego komendy w Garwolinie poszukają 44-letniego Tomasza Grudnia. List gończy za mężczyzną wydał Sąd Rejonowy w Garwolinie. Mężczyzna poszukiwany jest w celu doprowadzenia do najbliższego zakładu karnego, gdzie ma odbyć karę 3 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności za popełnione przestępstwo.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje, mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanej, proszone są o kontakt z komendą policji w Garwolinie osobiście, telefonicznie pod numerami 47 70 75 200, całodobowym numerem 112 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej prasowy.kppgarwolin@ra.policja.gov.pl.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.