Wiadomości z Garwolina

Świadkowie zadzwonili, policja interweniowała

Dodano:
garwolin - Świadkowie zadzwonili, policja interweniowała

Dziś około godziny 10.00 na S17 w Miętnem doszło do zatrzymania pijanego kierowcy.

Dzięki interwencji świadków niepokojącego zachowania kierującego nissanem, być może udało się uniknąć tragedii. Kierujący pojazdem osobowym wykonywał niebezpieczne manewry. Świadkowie poinformowali o tym policję. Funkcjonariusze zatrzymali podejrzanego o kierowanie „pod wpływem” na trasie S17 w Miętnem.

Z relacji świadka zdarzenia wynika, że nissanem podróżowało dwóch mężczyzn, a kierowca był pod wpływem alkoholu. Odczyt z alkomatu wskazał u kierującego 1,5 promila alkoholu.

Za zdjęcie i informacje o zdarzeniu dziękujemy Czytelnikowi Andrzejowi.

REKLAMA:


AKTUALIZACJA 9.38, 22 listopada 2021r.
- W minioną sobotę, przed godziną 10:00, do dyżurnego komendy w Garwolinie wpłynęło zgłoszenie, że trasą S17 od strony Pilawy w kierunku Garwolina  porusza się nissan, którego kierujący prawdopodobnie jest nietrzeźwy. Zgłoszenie wpłynęło od świadków, którzy jechali za wskazanym pojazdem i zaobserwowali, że wykonuje on niebezpieczne manewry. Po pewnym czasie nissan zatrzymał się, a zgłaszający wykorzystali tę sytuację i uniemożliwili dalszą jazdę kierowcy. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce, sprawdzili stan trzeźwości kierowcy. Okazało się, że 70-letni mieszkaniec powiatu otwockiego miał w organizmie 1,5 promila alkoholu. Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem - informuje mł. asp. Małgorzata Pychner, rzecznik prasowy KPP w Garwolinie.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

xyz (, #IP 90b670816d) Odpowiedz

pytanie: czy czytelnik Andrzej został ukarany za popełnione wykroczenie ?

Nicola (, #IP 9802067bf7) Odpowiedz

Jak zwykle czytelnik Andrzej na posterunku.