KurierGarwoliński.pl

Garwolin Sport

Jonak i Małaj z medalami na Mistrzostwach Okręgu

Dodano:
garwolin - Jonak i Małaj z medalami na Mistrzostwach Okręgu

17 listopada 2021 w Raszynie odbyły się Otwarte Jesienne Mistrzostwa Okręgu Warszawsko - Mazowieckiego. W zawodach wzięło udział 170 zawodników z 17 klubów z całego Mazowsza, w tym 14 - osoba reprezentacja UKS Delfin Garwolin, która to zdobyła dwa brązowe medale.


Medale zdobyły: Jagoda Jonak na 50m klasykiem i Maria Małaj na 200m motylkiem. Pierwsza z nich dorzuciła jeszcze rekord powiatu garwolińskiego w kategorii seniorek na 200m stylem zmiennym i wynosi od minionej środy 2:41:38.
Oprócz Jagody z czasem 5:43:69 rekord w kategorii seniorów zaliczył jeszcze Michał Skrzyniarz w konkurencji 400m stylem zmiennym. Warty odnotowania jest jeszcze wynik uzyskany przez 14 - letniego Miłosza Kaczorowskiego, który w rywalizacji na 200 m stylem dowolnym z czasem 2:21:02 ustanowił rekord powiatu w swoim roczniku.

REKLAMA:


Miejsca tuż za podium a premiowane otrzymaniem dyplomu za zajęte miejsce otrzymali jeszcze: Alicja Więckowska (IV - 50m grzbiet), Jagoda Jonak (IV - 100 i 200m klasyk), Tomasz Grzegrzółka (VI - 100m klasyk), Julia Karczmarczyk (VI - 50m grzbiet), Hubert Śliński (V - 50m grzbiet i VI - 100m grzbiet , Piotr Więckowski ( VI - 50m grzbiet ).


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.