Wiadomości z Garwolina

Był poszukiwany i uciekał przed policją

Dodano:
garwolin - Był poszukiwany i uciekał przed policją

Policjanci z Łaskarzewa rozpoznali i zatrzymali mężczyznę, który tego samego dnia nie zatrzymał się do kontroli drogowej i spowodował kolizję. 28-latek uciekał przed policją, ponieważ wiedział, że jest poszukiwany. Sąd skazał go na karę pozbawienia wolności za popełnione w przeszłości przestępstwa. Zanim mężczyzna trafił do więzienia, usłyszał kolejny zarzut. W zakładzie karnym spędzi najbliższe 2 lata.


Kilka dni temu policjanci, patrolujący teren Łaskarzewa, rozpoznali mężczyznę, który tego samego dnia nie zatrzymał się do kontroli drogowej, a uciekając przed radiowozem uderzył w ogrodzenie jednej z posesji. Mężczyzna szybko trafił jednak w ręce policjantów, którzy kilka godzin później rozpoznali go i natychmiast zatrzymali. 28-latek znowu zaczął uciekać, tym razem pieszo. Biegł przez zarośla i próbował zgubić policjantów. Funkcjonariusze dogonili mężczyznę, który ostatecznie usiłował ukryć się w budynku gospodarczym na jednej z posesji.

REKLAMA:


28-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Okazało się, że był poszukiwany 6 postanowieniami, w tym na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego, gdzie miał odbyć zasądzoną karę pozbawienia wolności za dokonanie włamania. Zanim jednak został przewieziony do więzienia, usłyszał kolejne zarzuty, związane z niezatrzymaniem się do policyjnej kontroli. Mężczyzna najbliższe 2 lata spędzi w zakładzie karnym.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.