Babik grudzień 2021

Wiadomości z Garwolina

Msza w intencji obrońców granic Polski

Dodano:
garwolin - Msza w intencji obrońców granic Polski

28 listopada w kolegiacie pw. Przemienienia Pańskiego w Garwolinie o godz. 10.00 będzie celebrowana Msza Św. w intencji wszystkich służb mundurowych strzegących wschodniej granicy Polski.- Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa i wspólnej modlitwy – zachęca ks. ppor. Krzysztof Banasiuk - kapelan 22 Dęblińskiego BLP WOT.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

murem za polskim mundurem (, #IP d81a0a6268) Odpowiedz

Gdyby pis mniej gadał a więcej robił to od pierwszej fali nachodźców w 2015 było wystarczająco dużo czasu żeby zrobić solidny płot na granicy tak jak to zrobiły Węgry. Później rolnicy domagali się ogrodzenia żeby zakażone dziki nie wchodziły do Polski ale pis jak wiadomo wymyślił piątkę dla zwierząt a nie piątkę dla rolnika. Tylko w propagandzie są mocni. Szkoda tylko żołnierzy że przez te pisie zaniedbania muszą teraz marznąć i ryzykować zdrowie i życie.

Czary mary znow (, #IP cdd42370b3) Odpowiedz

Zgadzam się

Belmondziak (, #IP e802304566) Odpowiedz

Zolnierz nie to ze chce on musi to robic. Do obowiązków zolnierza należy. Pamietac ze mial przysięgę. Bo to czesto bylo spokojnie. I tak kazdy zolnierz tylko cwiczyl. Ale teraz te cwiczenia dla zawodowych były wlasnie dla takich momentów. Tylko tamto to cwiczenia szkolenia A teraz dochodzi stres i pytanie co bedzie dalej.

idz szybko do lekarza nie się tobą zajmnie (, #IP 985061a881) Odpowiedz