Babik grudzień 2021

Wiadomości z Garwolina

Zderzenie dwóch aut w Garwolinie

Dodano:
garwolin - Zderzenie dwóch aut w Garwolinie

Dziś w Garwolinie na ul Lubelskiej, naprzeciwko Biedronki, tuż przed 15.00 doszło do zderzenia toyoty i volkswagena. Na miejsce zdarzenia przyjechała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Kierowcy napotkali utrudnienia.


Więcej informacji wkrótce.

REKLAMA:


- W sobotę o godz. 14:49 otrzymaliśmy zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów na ulicy Lubelskiej w Garwolinie. Na miejscu policjanci ruchu drogowego ustalili, że kobieta kierująca toyotą wyjeżdżała z parkingu jednego z marketów. Podczas włączania się do ruchu, nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu jadącemu ulicą Lubelską w kierunku centrum miasta kierującemu volkswagenem, Na sprawcę kolizji policjanci nałożyli mandat - informuje mł. asp. Młgorzata Pychner z KPP w Garwolinie.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 7

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Nicola (, #IP c161822aa8) Odpowiedz

to, że tłuką się między sobą wg to ich sprawa ale przypominam kierowcom spoza wg - wjeżdżając na tereny opanowane przez wg robicie to na własne ryzyko i własna odpowiedzialność.

(, #IP 9de1aa19ae) Odpowiedz

Dno