Wiadomości z Garwolina

Publicysta TVP o zamykaniu niezaszczepionych do więzień: Bardzo mi się to podoba

Dodano:
garwolin - Publicysta TVP o zamykaniu niezaszczepionych do więzień: Bardzo mi się to podoba

1 grudnia publicysta TVP Marcin Wolski powiedział w programie ''W tyle wizji extra'' w TVP Info, że pomysł austriackiego rządu polegający na zamykaniu niezaszczepionych do wiezień ''bardzo mu się podoba''. Były członek PZPR i komunistyczny propagandysta dodał, że nie przejmowałby się tym, że jest to niezgodne z konstytucją.Marcin Wolski, były publicysta ''Żołnierza Wolności'', organu propagandowego LWP i ''Szpilek'', które (o ironio!) wyśmiewały sanację, do której PiS się odwołuje, a także kpiły z przeciwników komunizmu, powiedział, że pomysł austriackiego rządu polegający na zamykaniu niezaszczepionych do wiezień ''bardzo mu się podoba''. Dodał, że ''nie przejmowałby się konstytucją''. Swoje wizje ujawnił w rozmowie ze Stanisławem Janeckim w programie ''W tyle wizji extra'' w TVP Info. Rozmowa dotyczyła walki z wirusem.
Stanisław Janecki: - Różne kraje stosowały różne metody, także takie jakie podpowiadają pan Tusk i Platforma Obywatelska i one się nie sprawdzały, no bo jest tyle czynników od czego to zależy, nawet takie proste zależności, że się tam nie wiem, zamknie w jakichś obozach niezaszczepionych, to też nie rozwiązuje sprawy.
Marcin Wolski: - Tak, ale tu jest głębsza myśl. Przecież jasne, że gdyby Platforma rządziła, to ona by takiego pomysłu nie… Oni zaraz będą wołać właśnie, żeby represjonować antyszczepionkowców, ale nie dlatego, że chodzi o to, tylko chodzi o to, żeby PiS-owi spadło. Przecież to jest taka tego myśl. Kraj stabilny typu Austria może sobie pozwolić na kary więzienia dla niezaszczepionych.
Stanisław Janecki: - Ile to ma być? 4 miesiące chyba więzienia za to, że się ktoś nie zaszczepi.

REKLAMA:


Marcin Wolski: - Ja się narażam naszym widzom. Bardzo mi się to podoba. Jeżeli od czegoś takiego uratuje się ileś istnień ludzkich to ja się gotów jestem 40 razy zaszczepić.
Stanisław Janecki: - Ja nie wiem czy to będzie skuteczne...
Marcin Wolski: - Uważasz, ze to niekoniecznie będzie skuteczne. W Polsce…
Stanisław Janecki: -Nie tylko, że nie musi być skuteczne to jest zasadnicza wątpliwość konstytucyjna, powiedziałbym.
Marcin Wolski: - Ja bym się nie przejmował konstytucją, ja bym się przejmował praktyką.

Marcin Wolski już od głębokiej komuny, od 1973r. pracował w Programie 3 Polskiego Radia. W latach 1975 – 1981 należał do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. Od roku 1980 był sekretarzem Podstawowej Organizacji Partyjnej Programu III PR.  W tzw. ''wolnej Polsce'' przepoczwarzył się w satyryka i ulubieńca Prawa i Sprawiedliwości.Już od przyszłego roku antyszczepionkowacami będą osoby, które zaszczepiły się dwoma dawkami szczepionki, ale nie przyjmą trzeciej, bo np. nie chcą, mają powikłania lub przeciwwskazania. Jaki los ich czeka?


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Belmondziak (, #IP 9efd31725a) Odpowiedz

Niezaszczeponych piszemy razem wiem .

Belmondziak (, #IP 9efd31725a) Odpowiedz

Do wiezienia.Tylko ze tam tez wypadalo by byc zaszczepionym. Chyba ze izolatka dla groznych więźniów i druge izolatki dla nie zaszczepionych.

Adolf z janiolami (, #IP cd19b5d4ea) Odpowiedz

B, a, n, d, y, c, i

''W tyle wizji extra'' w TVP Info, że pomysł austriackiego rządu polegający na zamykaniu niezaszczepionych do wiezień ''bardzo mu się podoba''. (, #IP ead36c9884) Odpowiedz

Nie oglądam tego programu satyrycznego od już dłuższego czasu, choć byłem twardym elektoratem PiS i głosowałem na wszystko, co się ``ruszało`` wokół PiS. https://www.youtube.com/watch?v=M7DtJRX16ag Cały świat został wmanewrowany w szczepionkę. Otwórz link i odsłuchaj sam/a. https://dorzeczy.pl/opinie/234349/piech-mamy-wiecej-pacjentow-zaszczepionych-niz-niezaszczepionych.html Redakcja DO RZECZY usunęła bardzo, bardzo dużą część wpisów komentatorów, bo były nie po linii politycznej tejże redakcji, widać to nawet po zielonych łapkach ilu zwolenników poparło wypowiedź pana Rafała. Zapewne po takiej wypowiedzi sympatycznego prezydenta Siemianowic Śl. o chorych zaszczepionych przebywających w szpitalu, będzie próba odwołania ze stanowiska pana Rafała — szkoda chłopa, bo powiedział jak jest...

(, #IP eeddff4aea) Odpowiedz

Polityczny portal PO.

Trochę obiektywizmu (, #IP 5f18a72e8d) Odpowiedz

Pan Wolski w czasie stanu wojennego zwolniony z pracy z zakazem pracy w mediach. Ciekawa twórczość i talent. Jak łatwo oceniać i manipulować informacją wyrwaną z kontekstu. Brak wiedzy,zazdrość czy polityczne antypatie tylko?

Myślenie zamordystyczne (, #IP 68cd7cb4f6) Odpowiedz

Jak widać PiSowcy i byli aparatczycy PZPR myślenie zamordystycznego się nie pozbyli.

ja (, #IP 93c31b5eb4) Odpowiedz

Czepiać się satyryka Marcina to jest komu , a co z osobami (czasami 500 osób na dobę) kto za to odpowiada zaszczepieni czy niezaszczepienie ?szczepienie to najlepszy wynalazek ludzkości , tylko zdrowego rozsądku czasem brak.