Garwolin Sport

W niedzielę w Woli Łaskarzewskiej wystartowała Gminna Liga Halowa

Dodano:
garwolin - W niedzielę w Woli Łaskarzewskiej wystartowała Gminna Liga Halowa

Gminna Liga Halowa po dwóch latach przerwy powróciła do Woli Łaskarzewskiej. Impreza cieszy się dużą popularnością wśród drużyn i kibiców.


Karino - Champion Błażej 10:2 (5:1)
Drużyna Karino wykorzystała swoje doświadczenie zdobyte w poprzedniej edycji, gdzie zajęła III miejsce. Champion Błażej to najmłodszy zespół w rozgrywkach i pomimo porażki 2:10, zagrał bardzo dobre spotkanie. Mecz toczył się w szybkim tempie i mógł się podobać kibicom.

Wisła Podwierzbie - Pszczółka 17:7 (7:3)

Wiślacy to starzy wyjadacze hali sportowej w Woli Łaskarzewskiej. Wykorzystali każdy błąd Pszczółki, która debiutuje w rozgrywkach GLH. Gracze z gminy Sobolew są zwyczajni gry na większej hali i chcąc osiągnąć dobry wynik, muszą szybko się przestawić. W Wiśle ataki napędzali Damian Baran i Przemysław Alot, którzy łącznie mieli wpływ na zdobycie większości bramek ekipy z Podwierzbia.

REKLAMA:


Weekend Łaskarzew - Kisiel Team 8:6 (2:3)
Zdecydowanie był to najlepszy mecz tej kolejki. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Kisiel Teamu. Mecz bardzo wyrównany z wieloma zwrotami akcji. Ostatecznie więcej zimnej krwi wykazali gracze Weekendu Łaskarzew, których do zwycięstwa swoimi bramkami i asystami poprowadził Damian Matysiak.

Zeller Plastik Garwolin - Snajper Oldboys 16:3 (8:1)
Obrońca tytułu mistrzowskiego Zeller Plastik nie dał nawet cienia szansy graczom Snajper Oldboys. Od samego początku zdominowali poczynania na boisku, a prawdziwy deszcz bramek zafundował kibicom Sebastian Papiernik, który zdobył 8 bramek.

zdjęcia: AS


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 99

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.