Garwolin Sport

Zdrowie Garwolin wygrało turniej eliminacyjny Mistrzostw Polski w Futsalu U19

Dodano:
garwolin - Zdrowie Garwolin wygrało turniej eliminacyjny Mistrzostw Polski w Futsalu U19

W niedzielę 11 grudnia 2021 roku odbył się w Garwolinie turniej eliminacyjny Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu w kategorii U19 mężczyzn. Duży sukces odniosła drużyna Zdrowia Garwolin, która wygrała zmagania w czterozespołowej grupie i awansowała do kolejnego etapu eliminacji. Do kolejnego etapu awansowała też Wilga Garwolin.


Zdrowie wygrało wszystkie trzy spotkania, tracąc pięć bramek w całym turnieju. Na szczególną uwagę zasługuje zwycięstwo nad rówieśnikami z Legii Warszawa.
g.10:30 Wilga Garwolin – Zdrowie Garwolin 3:6
g.11:20 Champion Warszawa – Legia Warszawa 1:4
g.12:10 Zdrowie Garwolin – Champion Warszawa 5:0
g.13:00 Wilga Garwolin – Legia Warszawa 1:2
g.13:50 Champion Warszawa – Wilga Garwolin 3:4
g.14:40 Legia Warszawa – Zdrowie Garwolin 2:3

TABELA
1. Zdrowie Garwolin 9 bramki 14-5
2. Legia Warszawa 6 bramki 8-5
3. Wilga Garwolin 3 bramki 8-11
4. Champion Warszawa 0 bramki 4-13

REKLAMA:


Skład drużyny: Jakub Bogucki, Bartosz Jeleń, Jan Kaczyński, Kornel Kowalczyk, Damian Kulik, Piotr Kutwiński, Marcin Łodziński, Maksymilian Pielak, Szymon Rudzki (kapitan), Mateusz Świętulski, Jakub Wągrodzki, Bartosz Woder, Mikołaj Wojciechowski (bramkarz), Karol Zatyka
Drużynę Zdrowia Garwolin tworzą zawodnicy z różnych klubów trawiastych powiatu garwolińskiego. Trenerem zespołu jest Tomasz Talarek, którego w tym turnieju zastępował Bogumił Sobieska.

Aby znaleźć się w najlepszej szesnastce w Polsce, czyli w finałach Mistrzostw Polski, trzeba przebrnąć przez trzy fazy eliminacji. Z turnieju w Garwolinie do II rundy eliminacji awansowały 3 najlepsze drużyny: Zdrowie, Legia i Wilga.

Udział Zdrowia w eliminacjach do Młodzieżowych Mistrzostw Polski jest możliwy dzięki wsparciu, jakiego udzielił Mirosław Walicki - starosta oraz zarząd powiatu garwolińskiego.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 5

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.