Garwolin Sport

Dobry występ Wisły. Zeller gromi

Dodano:
garwolin - Dobry występ Wisły. Zeller gromi

W II kolejce GLH doszło do bardzo emocjonującego meczy Wisły z Kisiel Team. Zeller rozgromił Championa Błażej 16:1.

Snajper Oldboys - Karino 2:7 (2:1)

Do 36. minuty spotkanie stało na równym poziomie. Oba zespoły miały swoje sytuacje, ale to Karino wykazało się większą konsekwencją i zdobyło szybkie bramki w ostatnich minutach meczu. Świetne zawody w wykonaniu Dawida Błaszkiewicza, który zdobył 4 bramki.

Kisiel Team - Wisła Podwierzbie 4:5 (1:3)
Zdecydowanie najbardziej emocjonujący mecz tej kolejki. Wiślacy to drużyna kompletne, która ma ciąg do przodu oraz świetną organizację w tyle. Kisiel zagrał też bardzo dobre zawody. Do ostatnich sekund spraw wyniku była otwarta, choć gdyby lepsza skuteczność Alberta Siembory to ten mecz Wisła mogła już wcześniej rozstrzygnąć na swoją korzyść.

Champion Błażej - Zeller Plastik Garwolin 1:16 (1:9)
Obrońca tytułu z Garwolina nie zwalnia tempa. Wprawdzie trudniejsze mecze dopiero przed nimi jednak gra i liczba zdobytych bramek robi wrażenie. Sebastian Papiernik i spółka tym razem dali lekcję futsalowego futbolu młodzieży z Championa. Champion Błażej to zawodnicy w wieku 16-19 lat. Mimo porażki grali odważnie i tworzyli składne akcje. Najlepsze jeszcze przed nimi.

Pszczółka - Weekend Łaskarzew 6:3 (2:1)
Ekipa Pszczółki po zeszłotygodniowej porażce udowodniła, że będzie się liczyć w walce o najwyższe cele. W tym meczu Pszczółka była konsekwentna w obronie i skuteczna w ataku. W Weekendzie widać było brak Michała Zalewskiego i Damiana Matysiaka, ale świetne zawody zagrali Kacper Kozikowski i bramkarz Emil Anusiewicz. Ostatecznie Pszczółka zwycięża 6:3.

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.