Wiadomości z Garwolina

''Król Skrobanek'' Piecha z PiS za całkowitym wykluczeniem osób niezaszczepionych z życia

Dodano:
garwolin - ''Król Skrobanek'' Piecha z PiS za całkowitym wykluczeniem osób niezaszczepionych z życia

Mimo, że z mediów i obserwacji naszych znajomych i rodziny dowiadujemy się, że osoby zaszczepione też chorują i też przenoszą wirusa, PiS prze do wprowadzenia na zawsze paszportów covidowych wymuszających szczepienia. Twarzą tego projektu jest ''Król Skrobanek'' Bolesław Piecha, który dokonał w swoim życiu ponad 1000 aborcji. Według niego limit 30 proc. miejsc dla niezaszczepionych powinien zniknąć, a m.in. do kin wpuszczani powinni być tylko zaszczepieni.

Niezaszczepieni powinni być w pracy co chwilę poddawani testom, tak by w końcu się ugięli i przyjmowali zastrzyk co pół roku/ trzy miesiące.
- Wydaje mi się, że pan nie docenia tego paszportu covidowego. On jednak wpływa na mentalność zwykłych ludzi - stwierdził poseł Bolesław Piecha z PiS w rozmowie z Robertem Mazurkiem w RMF FM, w dniu 16 grudnia.
- Ludzie muszą go (certyfikat covidowy – przyp. red.) docenić. Bo dzisiaj go mają w telefonie, dzisiaj go mają wydrukowany, a ja sądzę, że on musi jeszcze dać konkretny benefit - dodał.

- Niech konkretny benefit jest wejście do kina, a nie liczenie, że zmieszczę się w 30 procentach jakichś tam widzów, którzy są niezaszczepieni - powiedział poseł.
- Uważam, że to 30 procent trzeba po prostu potem na końcu zlikwidować.To jest pewien ciąg zdarzeń.

REKLAMA:


Kilka dni później Piecha w Sygnałach Dnia podkreślił, że niezaszczepiony pracownik nie będzie musiał obawiać się, że zostanie zwolniony, ale będzie musiał obawiać się czegoś innego.
- Będzie musiał obawiać się, że raz albo dwa razy na tydzień będzie miał pobierany wymaz z nosa na obecność koronawirusa. To jest średnio przyjemne – ocenił.

- Zawsze istnieje trudny problem, czy pracodawca może sprawdzić mnie, jako pracownika, czy ja jestem zaszczepiony czy nie. W związku z tym skierowaliśmy tę ustawę na te tory, że pracodawca będzie mógł – będzie miał obowiązek – testowania pracowników. Te testy będą bezpłatne i będą zastępowały doraźnie to, co się nazywa certyfikatem covidowym” – powiedział w Sygnałach Dnia Piecha.

Piecha w przeszłości był określany mianem Króla Skrobanek. Jego tłumaczenia o tym czego się dopuszczał są dość pokrętne. - W czasach gdy dokonywałem aborcji, na szczęście nie było prawa, które karałoby więzieniem lekarzy za wykonywanie tych zabiegów. Cynicznie można powiedzieć, że miałem szczęście - powiedział "Super Expressowi" były wiceminister zdrowia.

PiS po prostu realizuje plany, które tworzą np. Komisja Europejska czy Światowe Forum Ekonomiczne. Partia zgadza się na absolutnie wszystko czego chcą ponadnarodowe instytucje, ale często wcześniej jest to poprzedzone wypowiedziami o zabarwieniu patriotycznym. Tak było podczas zgody na unijny mechanizm praworządności, który pozwala odciąć Polskę od pieniędzy w dowolnym momencie. Tak było podczas zgody na wspólny unijny dług i unijne podatki.  Tak było podczas podjęcia decyzji o dekarbonizacji Polski i zakazie sprzedaży aut spalinowych po 2035roku. Tak będzie z paszportami covidowymi planowanymi co najmniej od 2018r. i tak będzie też z oddaniem polskiego Internetu w zarząd ONZ.źródło: nczas.com, se.pl


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

piecha ile dzieci zabiłeś w łonach Matek (, #IP 2a09f59b7e) Odpowiedz

szkodnik - zapomniał, jak się pocił w związku z ze spotkaniami na cmentarzu,

(, #IP 35b1fb257d) Odpowiedz

Musimy się bronić,zanim będzie za późno i zaczną nas eksterminować. A w końcu do tego dojdzie.

... (, #IP 4df6dc28ce) Odpowiedz

a teraz co robią, 600 zgonów dziennie to jak to nazwiesz??? segregacja na żyjących i nie żyjących??? broń się dalej!

Nicola (, #IP 14354c171a) Odpowiedz

zamilcz, zamilcz wyborco PiS. Masz stosować się do tego, co oficjele partii na która głosowałeś zalecają.

Stop segregacji! (, #IP 9baea5ecde) Odpowiedz

Zasłużone 8 gwiazdek za wypowiedź tego pana.

Krol skrobanek (, #IP 99a2a51700) Odpowiedz

Zabił setki dzieci a teraz boi sie o niezaszczepionych i karze sie szczepic zeby nie zachorowali. Zaszczepiency to 40% chorych

100/100 EMKA (, #IP 592d9bbfcb) Odpowiedz

PIS PO JEDNO ZLO

Nicola (, #IP a8dfcfa832) Odpowiedz

może i jest to prawdą, ale tylko prawdą garwolińską zasłyszaną od pani Jadzi z mięsnego, która jest taką samą analfabetką jak ty

Artykuł (, #IP a7cbdc1d5f) Odpowiedz

Jasne nikala jesica czy jak ci tam ale pamiętaj segreguj śmieci a nie ludzi

Nicola (, #IP db30a94cb9) Odpowiedz

ludzi segreguje rząd PiS, ale wam, jako wyborcom PiS to zupełnie nie przeszkadza.

USPRAWIEDLIWIENIE (, #IP a7cbdc1d5f) Odpowiedz

faszyzm w nowej odsłonie czy jeszcze ktoś ma wątpliwości czy to chodzi o ,,zdrowie,, ludzi czy o cos innego ???