KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Zarzuty za jazdę po pijanemu i ucieczkę przed policjantami

Dodano:
garwolin - Zarzuty za jazdę po pijanemu i ucieczkę przed policjantami

Łaskarzewscy policjanci zatrzymali 27-letniego kierującego renault, który zignorował sygnały nakazujące zatrzymanie pojazdu i kontynuował jazdę. W trakcie kontroli okazało się, że ma prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Grozi mu do 5 lat więzienia.


W minioną sobotę po północy, policjanci z Łaskarzewa otrzymali zgłoszenie, że ulicami miasta porusza się kierowca osobowego renault, który może być pod działaniem alkoholu. Funkcjonariusze szybko namierzyli podejrzane auto i dali kierowcy sygnał do zatrzymania. Chcieli wylegitymować kierującego i sprawdzić jego stan trzeźwości. Mężczyzna jednak zaczął uciekać. Policjanci ruszyli w pościg, w wyniku którego zatrzymali pojazd. Przeprowadzone na miejscu badanie potwierdziło przypuszczenia policjantów. Alkomat wskazał blisko 2 promile alkoholu w organizmie mężczyzny.

27-latek trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna usłyszał już zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości i oraz niezatrzymania się do kontroli drogowej. Za popełnione czyny odpowie teraz przed sądem. Grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Nicola Kargul (, #IP a8dfcfa832) Odpowiedz

już dzisiaj jeździł