KurierGarwoliński.pl

Garwolin Sport

Na początek medal brązowy

Dodano:
garwolin - Na początek medal brązowy

8 stycznia w kilku wojewódzkich miastach odbyły się ogólnopolskie biegi pod nazwą „City Trail” w których wystartowało łącznie ponad 5 tysięcy biegaczy. W Warszawskiej imprezie wzięła udział biegaczka „Wilgi” Garwolin Emilia Mazek, która na dystansie 5 kilometrów zajęła wysokie III miejsce.

Minusowa temperatura i oblodzona trasa nie były sprzymierzeńcem startujących zawodników, tym bardziej że biegacze korzystają z obuwia bez kolców.

Aby być sklasyfikowanym w całej edycji biegów, uczestnicy muszą brać udział przynajmniej w trzech, spośród 4 biegów. W Warszawskiej imprezie wzięła udział biegaczka „Wilgi” Garwolin Emilia Mazek, która na dystansie 5 kilometrów zajęła wysokie III miejsce, z niezłym jak na warunki panujące na trasie  wynikiem, 18 minut i 9 sekund. Zwyciężyła reprezentantka Polski Dominika Stelmach, przed Natalią Mierzlikin. Kolejny start, w którym brać będzie nasza zawodniczka przewidziany jest na 19 stycznia, również w Warszawie.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Nicola Kargul (, #IP db30a94cb9) Odpowiedz

zdjęcia, jak sądzę zawdzięczamy czytelnikowi Andrzejowi.

Jesteś jednak debilem (, #IP 3408f5e925) Odpowiedz

Nicola Kargul (, #IP db30a94cb9) Odpowiedz

nie większym niż ty