Wiadomości z Garwolina

Zaginiony 90-latek odnaleziony przez policjantów

Dodano:
garwolin - Zaginiony 90-latek odnaleziony przez policjantów

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania zaginionego 90-latka. Starszy mężczyzna wczoraj przed południem wyszedł z domu, nie informując o tym członków rodziny. Dzisiaj nad ranem odnalazł go policjant z Żelechowa. Senior został przekazany pod opiekę ratowników medycznych i najbliższych.

Wczoraj po południu policjanci z posterunku w Żelechowie zostali powiadomieni o zaginięciu 90-latka. Mężczyzna wyszedł z domu, nie informując rodziny dokąd się wybiera. Z informacji przekazanych funkcjonariuszom wynikało, że mieszkaniec jednej z miejscowości w gminie Żelechów, ma problemy z pamięcią.

REKLAMA:


W związku ze zgłoszeniem, do działań poszukiwawczych w trybie alarmowym zostało skierowanych blisko 50 policjantów. W akcji wykorzystano ponad 20 radiowozów. W działaniach brał udział policyjny przewodnik z psem tropiącym, strażacy z PSP w Garwolinie oraz OSP w Żelechowie. Funkcjonariusze sprawdzili miejsca, gdzie ostatnio 90-latek był widziany, a także pustostany, lasy i inne miejsca ogólnodostępnych na terenie gminy Żelechów oraz jej okolic. Informacja o poszukiwaniach trafiła też do osób postronnych.

Zdezorientowany mężczyzna został odnaleziony przez policjanta z Żelechowa dzisiaj nad ranem, kiedy błąkał się kilka kilometrów od domu. Senior był zdezorientowany i zmarznięty. Na miejsce funkcjonariusze wezwali pogotowie oraz powiadomili członków rodziny, którzy zaopiekowali się 90-latkiem.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.